TelenetTCL 55P735
De TCL P73‐serie combineert 4K HDR , Dolby Vision, HDR10 en 60Hz Motion Clarity voor
gedetailleerde en vloeiende 4K HDR‐beeldkwaliteit.
Bovendien wordt Game Master, HDMI 2.1, ALLM (Auto Low Latency Mode) en de nieuwste HDR
Dolby Vision + Dolby Atmos‐indelingen ondersteund, waardoor deze TCL tv geweldige gezelschap is
om van elke HDR‐film, ‐serie, ‐game of ‐sport te genieten.
De TCL P73‐serie beschikt ook over het meest geavanceerde Smart TV‐systeem ooit: GOOGLE TV met
ingebouwde Google Assistent.
Gemakkelijk toegang tot de inhoud waar je van houdt dankzij geïntegreerde handsfree
spraakbediening: je kan rechtstreeks tegen jouw televisie praten.
Functionele elegantie: dankzij het randloze en metalen ontwerp van de TCL P73‐serie kan je meer
genieten van het beeld waar je van houdt.
Met Google TV, eersteklas beeldkwaliteit en geluid is deze TCL TV een streamingmachine om van elke
inhoud in hoge kwaliteit te genieten voor eindeloos entertainment.
Bovenstaande prijzen zijn geldig onder voorbehoud van een eventuele prijswijziging en zolang de voorraad strekt.
Uitsluitend voor klanten die geen openstaande schulden bij Telenet hebben op voorwaarde dat ze één of meer volgende diensten hebben: internet, kabelabonnement, Telenet TV, vaste telefonie of mobiele telefonie uit het gamma van diensten bestemd voor particulieren, zelfstandigen en kleine bedrijven (hierna, de “Telenet-Diensten”). Een klant die enkel mobiele telefonie heeft, moet bovendien minstens 2 maanden klant zijn om van het aanbod te kunnen genieten.
Bij aankoop van een toestel, via de Telenet webshop (toestellen.telenet.be) of in een Telenet winkelpunt, krijgt de klant de vermelde korting.
De klant kan zijn Telenet-Diensten steeds kosteloos opzeggen. Indien de klant echter binnen een periode van 12 maanden na de aankoop van het toestel waarop hij korting heeft verkregen al zijn Telenet-Diensten opzegt of de specifieke Telenet-Dienst waaraan de korting gelinkt was, wordt een vergoeding aangerekend die overeenkomt met de restwaarde van de korting op het betrokken toestel, lineair afgeschreven over een periode van 12 maanden.
Elke klant kan jaarlijks maximum 5 toestellen kopen met een korting. Voor elk toestel dat 12 maand in het bezit is van de klant, kan na die periode een nieuw toestel aangekocht worden.